light
<
>

ANASAYFA

TOPLANTI / ZİYAFET

TOPLANTI

Bayii toplantılarınız, seminer, workshop ve lansmanlarınızda, profesyonel ziyafet ve satış ekibimizin hazırlayacakları eksiksiz organizasyonlar ile, sizi ve misafirlerinizi 5 yıldızlı otel konforu ve otelimizin sahip olduğu Leed Gold Sertifikası, International Hotel Awards, Best Hotel Architecture Turkey dahil pek çok ödülün güvencesiyle ağırlamaya hazırız.

İkiye ve üçe bölünebilir özellikli 7 farklı boyuttaki toplantı salonlarımız, etkinlikleriniz için ihtiyaç duyduğunuz alanı en doğru ve kullanışlı şekilde yaratabilmemize olanak veriyor.

İş’te aradığınız profesyonelliği, organizasyonlarınıza da taşıyoruz.

ZİYAFET

Düğünler ve balolar gibi tamamiyle isteklerinize göre biçimlendirilmiş davetler söz konusu olduğunda, hayalini kurduğunuz her türlü kutlama ve ağırlama için, profesyonel ziyafet ekibimiz ve şeflerimizle hizmetinizdeyiz.

Bölünebilir balo salonumuz, restaurant ve barlarımız, suit odalarımız, sadece kalabalık davetlere değil, küçük organizasyonlara da ev sahipliği yapabilecek şekilde tasarlandı.

Kendi davetinizde misafir olabilmenin keyfini yaşamanızı hedefliyoruz. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.

Organizasyon ve davet detaylarını görüşmek üzere sizleri Tasigo Eskişehir’de ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

detaylar için tıklayın...2trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz. 2 106 toplanti-ziyafet 1 toplanti-ziyafet,, 2 ESKİŞEHİR • TÜRKİYE sub
106 FOTOĞRAF GALERİSİ
TOPLANTI / ZİYAFET
2
17
106
106
toplanti-ziyafet
1
toplanti-ziyafet,,
toplanti-ziyafet,,
anasayfa
var
TR
0