light
<
>

ANASAYFA

RESTORAN / BAR

Doğum günü ve yıldönümü kutlamalarınız, keyifli buluşmalarınız ve iş yemekleriniz gibi, özel kılmak istediğiniz her sebepte, sizi Tasigo Eskişehir’in restoran ve barlarına bekliyoruz. Burada, Türk ve Uluslararası mutfakların en güzel seçeneklerinden oluşan ve en seçkin malzemelerle hazırlanmış lezzetler, usta şeflerin yetenekli dokunuşlarıyla, bir yemek sanatına dönüşüyor.

Tasigo Eskişehir’in panoramik Eskişehir manzaralı restoranları, zengin şarap menüsü, restoran ve barlarında servis edilen yaratıcı kokteyller ile keyifli bir yemek tecrübesi yaşayın.

Dileyen otel misafirlerimizin kahvaltı ve yemek siparişlerini odalarına servis etmekten memnuniyet duyarız.

BRUNCH

Tasigo Eskişehir özel günlerinizde siz, aileniz ve dostlarınız için unutulmaz bir Brunch düzenliyor. Taze meyve suları, fırından yeni çıkmış ekmekler ve en seçkin kahvaltılıkların yer aldığı, tercihinize göre pişirilecek çeşitli yumurtalar ve eşlik eden lezzetlerle başlayacak sabah keyfinizi, leziz çorbalar, zeytinyağlı ve sıcak yemekler, salata, tatlı çeşitleri ve meyveler ile uzatarak, keyifli bir tatil günü geçirmeniz için, sizleri otelimize bekliyoruz.

detaylar için tıklayın...2trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz. 2 19 restoran-bar 1 restoran-bar,, 2 ESKİŞEHİR • TÜRKİYE sub
19 FOTOĞRAF GALERİSİ
RESTORAN / BAR
2
17
19
19
restoran-bar
1
restoran-bar,,
restoran-bar,,
anasayfa
var
TR
0