light
<
>

ANASAYFA

TANGO FESTİVALİ

13 Ocak - 15 Ocak 2017

Tasigo Eskisehir olarak 13 Ocak – 15 Ocak 2017 tarihlerinde 6.sı düzenlenen Puente Tango Festivaline ev sahipliği yapmaktan gurur duyduk.

Puente Tango Festivali, Türkiye'de bu zarif dansa gönül vermiş tango severleri yurtdişindan diğer dansçilarla biraraya getirmeyi ve tangoyu tanıtmayı amaçlıyor. Türkiye'nin ve dünyanin ileri gelen dansçilari atölye çalişmalariyla bilgilerini paylaşirken, aynı zamanda gösterilerleriyle izleyenlere keyifli anlar yaşatıyor. Tango DJ’leri ve profesyonel dansçılarla her yıl daha da gelişen bu organizasyon, 13-15 Ocak’da Tasigo Hotels farkiyla can buldu.

Festival süresince yapilan Tango atölye çalışmaları, gündüz ve gece milongaları ve gösterilerin keyifli atmosferinde katilimcilar kendilerini adeta  Arjantin sokaklarında hissettiler.

Puente, İspanyolca’da köprü anlamına geliyor. Bu köprü, tangonun büyüsünü Eskişehir’e taşıyor. Tasigo Eskişehir de siz misafirlerimize… Gelin, köprüde buluşalım.

tangoeskisehir.com

detaylar için tıklayın...2trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz. 2 127 tango-festivali 2 etkinlikler,tango-festivali, 2 ESKİŞEHİR • TÜRKİYE sub
20 FOTOĞRAF GALERİSİ
TANGO FESTİVALİ
2
17
127
20
tango-festivali
2
etkinlikler,tango-festivali,
etkinlikler,tango-festivali,
anasayfa
var
TR
0