light
<
>

ANASAYFA

FITNESS

Aden Spa bünyesinde yer alan fitness merkezi koşu bantları, kondisyon bisikletleri, eksiksiz vücut geliştirme ekipmanları ve stüdyosu ile tam kapsamlı bir spor merkezi olarak kullanımınıza açık.

Yaz sezonunda, Eskişehir’in panaromik manzarasına hakim açık havuzdan yararlanabilir, havuz başındaki konforlu şezlonglarda dinlenebilirsiniz.

Yıl boyunca kullanıma açık olan, ısıtmalı kapalı havuz, dış mekandan tamamiyle cam separasyonlarla ayrılıyor. Yüksek tavanlı ve geniş konumuyla, kapalı havuz hissinden uzak, ferah ve aydınlık bir yüzme keyfi sunuyor. Bireysel yüzme derslerimiz ile ilgili detaylı bilgi için Aden Spa ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Aden Spa içindeki sauna, buhar odası, şok havuzu, termal havuz ve jakuziler ise özellikle spor sonrası dinlenmek ve yenilenmek üzere, sağlığınızı kazanmanıza yardımcı olacak.

Fitness merkezimizde Go for GYM programına dahil olan; pilates, yoga, stretching, aqua gym, Latin aerobik derslerini, fitness çalışmalarını gerek grup dersleri gerekse antrenörlerimizle bireysel olarak takip edebilirsiniz.

Lütfen fitness ekibimizden Go for GYM programı ile ilgili bilgi talep ediniz.

Lütfen Go for GYM programına ulaşmak için linki tıklayınız.

detaylar için tıklayın...2trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz. 2 121 fitness 2 etkinlikler,fitness, 2 ESKİŞEHİR • TÜRKİYE sub
20 FOTOĞRAF GALERİSİ
FITNESS
2
17
121
20
fitness
2
etkinlikler,fitness,
etkinlikler,fitness,
anasayfa
var
TR
0