light
<
>

ANASAYFA

BADEMLİK MACERA PARKI VE BADEM CAFE

MACERA EĞLENCE HEYECAN !

Stres ve karmaşadan uzaklaşarak, doğa içinde spor yapma ve eğlenmenin tadını çıkarmak için..

Bademlik Adventure Park; 5 dönümlük bir alanda, birbirinden farklı ve eğlenceli 39 aktivitesiyle 2017 yılı Ağustos ayında Odunpazarı Eskişehir’de hizmete girdi.

Bademlik Adventure Park çocuklar ve yetişkinlere özel olarak hazırlanmış iki ayrı bölümden oluşuyor. Ağaçlar üzeri 12 oyun köprüsüyle 7-12 yaş grubu çocukların eğlenceli zaman geçirmesinin yanı sıra kişisel ve sosyal gelişimlerine de katkı sağlıyor.

Ağaç direkleri üzerinde yetişkinler için tasarlanan bölümde zorluk derecesine göre 2 kat, 4 parkur ve 24 oyun bulunuyor. Bu oyunlara ek olarak; 13 m çift rotalı tırmanma duvarı, 13 m powerfan ( yüksekten atlama kulesi ), 120 m zipline ( ip kaydırağı ) ile atlamanın, tırmanışın ve uçmanın keyfini yaşatıyor.

Park içinde bulunan Badem Cafe’de dinlenirken, kahvenizi yudumlayabilir, birbirinden lezzetli yiyecekleri tadabilirsiniz.

Badem Cafe

Keyifli buluşmaların adresi

Şehrin karmaşasından uzakta, doğa içinde sakin ortamı ve şık dekorasyonuyla zengin serpme kahvaltısı, lezzetli yiyecekleri ve tatlı seçenekleri ile keyifli sohbetler için sizleri bekliyor.

detaylar için tıklayın...2trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz. 2 131 bademlik-macera-parki-ve-badem-cafe 2 etkinlikler,bademlik-macera-parki-ve-badem-cafe, 2 ESKİŞEHİR • TÜRKİYE sub
20 FOTOĞRAF GALERİSİ
BADEMLİK MACERA PARKI VE BADEM CAFE
2
17
131
20
bademlik-macera-parki-ve-badem-cafe
2
etkinlikler,bademlik-macera-parki-ve-badem-cafe,
etkinlikler,bademlik-macera-parki-ve-badem-cafe,
anasayfa
var
TR
0