light
<
>

ANASAYFA

MASAJ RİTÜELLERİ

Masajın sağlığımıza olan iyileştirici etkileri binlerce yıldır bilinmekte ve kullanılmaktadır. Aden Spa, kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel uygulanacak geleneksel masaj çeşitlerinden, modern masaj tekniklerine kadar birçok seçenek sunmaktadır.

Masaj hizmeti her gün saat 09.00 - 22.00 arasında verilmektedir.

Shiatsu: 50 dk.

Shiatsu yüzyıllar boyunca uygulanmış geleneksel Japon şifa masajıdır. Shiatsu “parmak basıncı” anlamındadır. Derinlemesine rahatlama sağlar ve düzenli olarak yaptırıldığında stresi önlemeye yardımcı olur.

 

Geleneksel Bali Masajı: 50 dk. / 80 dk.

Geleneksel Bali Masajı tekniği aromaterapi yağları eşliğinde uzun, esnek ve etkili dokunuşlar ile vücudunuza uygulanır. Dinlendirici ve rahatlatıcı Geleneksel Bali Masajı ile Uzakdoğu’nun holistik felsefesini hissedeceksiniz.

 

Thai Masajı: 50 dk. / 80 dk.

Nesilden nesile aktarılan geleneksel teknikler ile uygulanan Thai Masajı, enerji akışını harekete geçirmek ve kaslardaki gerginliği azaltmak için vücutta yer alan belirli noktalara baskı uygulanarak yapılır. Tüm vücuda uygulanacak Thai esnetme hareketleri ile masaj tamamlanır.

 

detaylar için tıklayın...2trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz. 2 122 masaj-rituelleri 2 aden-spa,masaj-rituelleri, 2 ESKİŞEHİR • TÜRKİYE sub
22 FOTOĞRAF GALERİSİ
MASAJ RİTÜELLERİ
2
17
122
22
masaj-rituelleri
2
aden-spa,masaj-rituelleri,
aden-spa,masaj-rituelleri,
anasayfa
var
TR
0