light
<
>

ANASAYFA

HAMAM RİTÜELLERİ

Otantik Eskişehir hamamlarının ruhunu güncel teknoloji ve lüks dokunuşlarla buluşturan Aden Spa hamamlarında sadece termal su kullanılmaktadır.

Aden Spa merkezimizde genel kullanıma açık kadın ve erkek hamamları dışında, hamam keyfini ve termal suyun eşsiz sağlığını bir arada, sevdiklerinizle yaşamanız için tasarlanmış 3 özel hamam da mevcuttur.

  • 2 kişilik özel hamam içinde göbek taşı, termal jakuzi, duş, lavabo, dinlenme alanı yer almaktadır.
  • 4 kişilik özel hamam içinde göbek taşı, termal jakuzi, 2 adet masaj yatağı, duş, lavabo, soyunma kabini ve dinlenme alanı yer almaktadır.
  • 4-8 kişilik özel hamam içinde göbek taşı, termal jakuzi, sauna, 2 adet masaj yatağı, duş, lavabo, soyunma kabini ve dinlenme alanı yer almaktadır.

Özel hamamları aileniz ile dinlenmek, bekarlığa veda, kına ve düğün öncesi hamam sefalarınız, dost ve iş çevrenize hamam keyfi hediye etmek üzere ayırtabilirsiniz.

Gelin ve Damat Hamamı

Düğün öncesi veya sonrasında eksiksiz bir hamam keyfi yaşamak isteyenler, Aden Spa’nın Gelin ve Damat Hamamı paketinden yararlanabilirler. Standart hamam servisi dahil tüm hizmetlerimize, organizasyon ekibimizle irtibata geçerek, varsa diğer taleplerinizi de ekletebilirsiniz.

detaylar için tıklayın...2trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz. 2 123 hamam-rituelleri 2 aden-spa,hamam-rituelleri, 2 ESKİŞEHİR • TÜRKİYE sub
22 FOTOĞRAF GALERİSİ
HAMAM RİTÜELLERİ
2
17
123
22
hamam-rituelleri
2
aden-spa,hamam-rituelleri,
aden-spa,hamam-rituelleri,
anasayfa
var
TR
0